Про компанію

Як все починалось

Як все починалось

Зробити світ краще можна тільки розпочавши з себе. Саме цим принципом ми керувалися, коли випускали ТМ "Дача". Всі продукти, які ми виробляємо зроблені "як для себе", щоб завжди було смачно, тепло та затишно, як на дачі.
Ми віримо, що будь-яка дрібниця має сенс - посмішка знайому, ароматна кава та бутербод на сніданок. А ми вже потурбуємося, щоб ковбаса на цьому бутерброді була найсмачнішою.

Торгова марка "Дача" побачила світ у 2016 році і за цей час нами було вироблено більше 50 видів різних ковбасних виробів, які прийшлися до смаку споживачам спочатку на Віничинні, а потім вже і на Одещинні, Херсонщині та Житомирщині.

​​​​​​​Сьогодні ми продовжуємо свій шлях і підкорюємо нові горизонти, щоб по-справжньому смачною ковбаскою могла поласувати вся Україна..

Гордість - це, звичайно, здорово, - пояснив він, - але ковбаса є ковбаса.

Террі Пратчет

НАШІ ЦІННОСТІ

НАШІ ЦІННОСТІ

Основний секрет смаку наших ковбасних виробів полягає в тому, що до складу входить справжнє м'ясо та спеції, які створюють неймовірну квінтесенцію смаку.
Дача - тільки справжнє. 

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ

Ми виробляємо більше ніж 50 видів ковбас, сосисок, сардельок та різноманітні вироби зі свинини - кожен може обрати продукцію собі до смаку. ТМ "Дача" отримувала нагороди за якість, адже ми дійсно дбаємо, щоб наші ковбаси були не просто найсмачнішими, але і якісними, щоб ними ласували і великі, і малі. 

маєте питання?

Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання відносно продукції ТМ “ДАЧА”. Заповніть форму зворотнього зв’язку та наш менеджер перетелефонує, щоб поконсультувати вас.

Дякуємо за ваше звернення!

Очікуйте дзвінка менеджера протягом 15 хвилин.